Главная страница » Новости » Фото и Видео » Позачергова сесія міської влади

лом

Позачергова сесія міської влади

СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Звернення депутатів Славутицької міської ради до Верховної Ради України, всіх гілок влади, всіх громадян України та жителів міста Славутич щодо обєднання зусиль заради України
20 лютого 2014 року, в день Скорботи за загиблими

Суспільно-політична ситуація в Україні перейшла трагічну межу.
Протягом всього часу ми, депутати Славутицької міської ради, незважаючи на партійні приналежності, постійно обговорювали перебіг подій та приймали виважені рішення.
На превеликий жаль, наші рішення не приймались до уваги або просто ігнорувались, незважаючи на те, що саме ми є представниками територіальної громади, представниками українського суспільства.
Замість того, щоб нас почути, розпочалась кампанія відміни наших рішень, як незаконних, через прокуратури і суди, незважаючи на те, що вони усі були толерантними і у формі звернень.

З урахуванням трагічних для України викликів сьогодення, ми вважаємо за необхідне:
1. Зупинити будь-які дії застосування сили, зупинити трагедію українського суспільства, подальшу ескалацію громадянської війни та процеси розгляду питань адміністративно-територіального устрою, тим більше, федеративний устрій.

2. Переформатувати Верховну Раду України, головою Верховної Ради обрати позафракційного депутата шляхом рейтингового таємного голосування, заступниками – представників більшості й меншості.

3. Створити робочу групу в рамках Конституційної Асамблеї за участю екс-президентів України, більшості та меншості, представників ВО «Майдан», громадських організацій та обєднань з метою підготовки узгодженого проекту нової редакції Конституції України на принципах децентралізації та унітарності. Обов’язково провести експертизу проекту Венеціанською комісією.

4. Провести дострокові вибори Президента України та Верховної Ради України в 2014 році, змінивши термін їх діяльності на 4 роки.
 

Теги: Сессия, решение

Добавить в: