Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Нині в нас Різдво»

металлобаза

лом

«Нині в нас Різдво»

Справжнє свято хорової музики нещодавно подарували славутичанам творчі колективи з Києва, Славутича та Чернігова.
Викладачем школи мистецтв, керівником зразкового дитячого хору «Дзвони сонця» Оленою Фадєєвою давно виношувався задум започаткувати ще одну традицію в місті – проводити Різдвяні хорові зустрічі. І ось з успіхом пройшли перші концерти.

На одній сцені в концертній залі Дитячої школи мистецтв виступили зразковий хор Дитячої школи мистецтв «Дзвони сонця» (художній керівник – Олена Фадєєва, концертмейстер – Вікторія Данєчкіна), народна хорова капела «Натхнення» (художній керівник – Дмитро Приходчук), вокальний гурт Vitamine з Чернігова (керівник – Олександр Корзаченко) та академічна хорова чоловіча капела ім. Л. Ревуцького з Києва (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України Володимир Курач).

Вперше в Славутичі свої творчі доробки «Нині в нас Різдво» та «Зірка з небес» представили академічна хорова чоловіча капела ім. Л. Ревуцького і молодий вокальний гурт Vitamine, який працює в стилі поп-джазу.
Представлені славутичанам концертні програми складалася з творів різних епох, жанрів, стилів і напрямків: від різдвяних колядок і щедрівок до пісень сучасних композиторів. Вони були виконані з особливою вишуканістю і майстерністю, теплотою і щирістю, так що не залишили нікого байдужими в концертному залі!
Що ж, будемо чекати нових цікавих виступів та творчих відкриттів на Різдвяних хорових зустрічах!


Світлана НІКОЛЬСЬКА,
завідуюча відділом культури і туризму
виконкому Славутицької міської ради


Теги: Школа детского творчества, хоровая капелла им. Л. Ревуцкого, Рождестственские хоровые встречи, Светлана Никольская

Добавить в: