Главная страница » Блоги » Блог svoboda » Відкритий лист голові Атомпрофспілки Матову Валерію Олексійовичу та голові профспілки ДП НАЕК «Енергоатом» Личу Олексію Васильовичу
СТО

Відкритий лист голові Атомпрофспілки Матову Валерію Олексійовичу та голові профспілки ДП НАЕК «Енергоатом» Личу Олексію Васильовичу

Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: 0

Я працюю на Державному спеціалізованому підприємстві «Чорнобильська атомна електростанція» «на посаді «оператор подавлення радіоактивності та дезактивації» 4-го розряду. Відповідно до ст.. 97 КЗпП, ст.. 12. ЗУ «Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему» та Галузевою угодою між Атомпрофспілкою та Міністерством енергетики та вугільної промисловості на 2017-2018 рік мій посадовий оклад повинен бути не менше ніж 7277 гривень. А по факту я маю посадовий оклад 5495 гривень, що суперечить вищевказаним Законам та галузевій угоді. На мою думку фінансові можливості для підвищення посадового окладу по моїй спеціальності у підприємства є, що можливо побачити по діяльності підприємства, придбанням товарів та послуг, посадовим окладам які в деяких осіб більше ніж на працюючих електростанціях.

Враховуючи викладене, прошу звернутися до керманичів підприємства з рекомендацією про нарахування мені та моїм колегам заробітної плати у відповідності до Закону, а саме за посадовим окладом 7277 гривень. Починаючи з 1 грудня 2017 року.

Відповідно до ст. 9 ЗУ «Про звернення громадян», враховуючи те, що після мого листа, можливий адмін.. тиск, перевірка моєї діяльності відділом праці та заробітної плати, прошу попередити данні випадки.
Відповідно до ст. 7 ЗУ «Про звернення громадян» Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

В випадку ігнорування мого звернення я буду змушений замовити економічну експертизу за для визначення суми втраченого заробітку за увесь період роботи на підприємстві, а в подальшому позиватимусь до суду з метою стягнення цих коштів. Так як спори по заробітній платі не мають позивної давнини.

Факти вказані мною, підтверджуються розрахунковим листом моєї заробітної плати, листом Міністерства соціальної політики,листом Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Зарані вдячний за вирішення мого питання. Веселих вам Новорічних свят, добра та злагоди вашим родинам. 
Добавить в: