Главная страница » Блоги » Блог svoboda » Звернення до колективу ДСП ЧАЕС від Нестеренка Максима Юрійовича

Звернення до колективу ДСП ЧАЕС від Нестеренка Максима Юрійовича

16 Сентября 2014 11:32   Просмотров: 2834
Метки: нестеренко, звернення, Чаес, орлов, грамоткін
Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: 0
 

Шановні працівники ЧАЕС, мабуть багато хто з чуток вже знає про мене. Не маючи свого власного розуму, скоріш за все ви втратили почуття індивідуальності, вливаєтесь у натовп, та свято вірите в те, що десь почуєте по радіо, чи на якійсь там конференції. Розмова йде про те, що я начебто написав листа кудись там, і усіх працівників ЧАЕС чекає скорочення. Виходячи з цього, не маючи інформаційного та адміністративного ресурсу, я вирішив пояснятися. Хоча насампереред не знаю, за що, таким чином зі мною зводить рахунки адміністрація ЧАЕС та ППО ЧАЕС. Ви там вже самі якось хронологію відслідковуйте, у вас непогано виходить. Може поталанить та з вас вийдуть непогані аналітики, до речі користується попитом на ринку праці така спеціальність.
Ось начебто і профспілкова організація ЧАЕС їздить кожного року на якісь там навчання і десь там на морях вони проходять. Цікаво чому вони там навчилися, окрім того, що плести інтриги.
Навіть якщо я написав листа, то де він? Явіть його колективу, хай собі висить на дошках інформації. Хто відповість за те, що звинувачувати ви навчилися а ось простити пробачення ні? Ви того листа бачили, про який йде мова?
Якщо, як каже вельмишановний Максим Іванович Орлов, що ППО ЧАЕС втратила свої повноваження на законодавчому рівні, то будьте так ласкаві дайте відповідь «Чим ви займаєтися , за що заробітну плату отримуєте?
Шановні працівники ЧАЕС. Скажіть будь ласка, які є підстави вирити профспілці, яка до речі так і не захистила ваші права при атестації робочих місць? Подивіться передвиборчу програму Орлова М. І., та спитайте що виконано з того. Чи самі якось зробіть висновки.
Стосовно адміністрації, я утримаюсь від виказів, так як, пан Грамоткін більш дипломатичний, ніж його союзники у профспілковій організації. Мабуть тому і перебуває на посаді вже не перший рік і ніхто йому не допоміг її залишити. Та й язик в нього не такий довгий, ніж у «захисників» трудового колективу. Та й чесно кажучи після перемовин з деякими впливовими людьми у державі, я дізнався, що Г.І.А, має підтримку самого «кролика». І це не жарт. Тому прибрати чи то Халошу, чи то Грамоткіна. Не під силу навіть профільним міністрам.
І шановні, десь там, коли буде вільний час поміркуйте, як взагалі кожен з вас може захистити себе, якщо ви навіть на мітинг зібратися не можете. Що, кожен з вас зробив за для розбудови соціальної та економічної справедливості на підприємстві, у місті. Не кажучи вже про державу взагалі.
Сьогодні я звернувся з листом і до Міністерства Екології та комітету ВР з питань наслідків Чорнобильської Катастрофи з проханням спростувати чи підтвердити ту інформацію, яку публічно оголошують пани Грамоткін та Орлов. Невдовзі я отримаю офіційну відповідь. Я є впевнений, що усі звинувачування у мою сторону спростуються. Ось тільки нажаль вибачень я не отримаю, та свідомості вам це не додасть.
Ви так сильно ненавидите мене, що я можу тільки помолитися за ваше здоров’я.. Більш нічим я не в змозі вам допомогти.

З повагою Максим Нестеренко.

P.S: Невдовзі чекайте відеоблог з моїми поясненнями.
Будь ласка, якщо ви прочитали це лист, передайте для ознайомлення іншим працівникам ЧАЕС.
 
Добавить в: