Главная страница » Блоги » Блог suhomlin » Школа Свідомого Громадянина в Чернігові
СТО

Школа Свідомого Громадянина в Чернігові

28 Октября 2014 16:42   Просмотров: 1121
Метки:
Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: 0


Привіт!
Мене тут хороші знайомі попросили допомогти в організації цікавого івенту. А що не зробиш для хороших людей! ))


В суботу і неділю до Чернігова завітає Відкритий Університет Майдану зі своєю Школою Свідомого Громадянина Реєстрація за посиланням http://goo.gl/forms/lwhEIh5yev
Участь в програмах Відкритого Університету Майдану безкоштовна. Група близько 50 осіб. Ще є вільних 15 місць. Нижче наводжу програму заходу.

День 1
10.00 Презентація Відкритого Університету Майдану. Вступна лекція. Лєна Хіль, Остап Стасів
11.30 Олександр Солонтай - викладач, експерт Інституту політичної освіти, один з лідерів об'єднання «Сила людей». Олександр говоритиме про становлення та розвиток громадянського суспільства в Україні. Під час лекції ми розглянемо питання організації місцевої громади та можливостей для контролю громадою місцевої влади.
13.00 -14.00 перерва
14.00 Наталя Склярська про "Колективну творчість громади як рушійну силу економічного зростання". Нестандартне мислення, творчий підхід та взаємодія між членами громади здатні відроджувати економіку міст та цілих регіонів без величезних інвестицій та за достатньо короткий термін. Лекція присвячена розгляду механізмів та способів використання творчого потенціалу та соціального капіталу громади з метою розвитку економіки та інвестиційної привабливості міст, сіл та регіонів
15.30 Анна Валєнса з лекцією про психологічний вік людей і громад. Ми розглянемо поняття спільноти та його складових, психологічний стаус громадянина, роль особистої історії та особливостей персонального розвитку людини у її здатності бути частиною громади. Види спільнот, їх потреби та цінності, формування суспільних очікувань та механізм зворотнього зв’язку зі спільнотами різних рівнів розвитку. Стиль комунікації та види взаємодій між членами спільнот а також у громаді в цілому. Тема та практика – корисні як для аналізу громадського та корпоративного середовища на місцевому рівні, так і для створення адекватної стратегії розвитку спільнот і тактичного управління проектами, підтримки командного духу, вирішення конфліктів та створення атмосфери порозуміння в громаді. Анна Валєнса - методолог, кандидат філософських наук, автор і розробник гуманітарних технологій в області комунікації та соціальної інтеграції, ефективного навчання і формування стійких навичок. Володіє терапевтичними, освітніми, коучинговими та тренінговими методиками. Член команди “Культура Майдану”, засновниця проекту “Діалоги на Майдані”/Громадянські Діалоги/, автор методики групової взаємодії, що дає можливість усвідомити та розкрити для кожного учасника суспільно важливі теми.
День 2
10.00 - Візія міста та пошук шляхів для реалізації ваших ідей. За підтримки команди однодумців ви зможете втілювати ваші проекти крок за кроком змінюючи ваше місто на краще. А наші спікери та експерти будуть раді поділитися з вами досвідом, підтримати ваші найкращі ідеї й допомогти вам залучити необхідні ресурси для їх реалізації.
Фасилітають: Анна Валєнса, Ігор Фоменко, Лєна Хіль
15.00 - 16.00 перерва
16.00 - Валерій Пекар з лекцією ЕВОЛЮЦІЯ МИСЛЕННЯ, УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКИ І ДЕРЖАВИ: УКРАЇНА І МИ В ДИНАМІЦІ
Лекція присвячена питанням інтегральної динаміки та еволюції всіх сфер буття. Ми розглянемо персональний розвиток, розвиток організаційний та сучасну Україну з точки зору інтегральної динаміки: стан, рух, перспективи. Також Майдан виступить як об’єкт дослідження: машина часу і таран фазового бар’єру. Валерій Пекар - підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи. Автор більше 250 статей з менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій, футурології. Співзасновник Громадянського оперативного штабу.
Всі, хто успішно пройде навчання, отримають сертифікати Школи Свідомого Громадянина. Участь в програмах Відкритого Університету Майдану безкоштовна. Телефони для довідок 050 338 88 43 Остап, 068 538 17 87 Олена.

https://www.facebook.com/vum.org.ua/photos/a.585257281564853.1073741828.553016974788884/714719261951987/?type=1&theater


Добавить в: