Главная страница » Блоги » Блог lirukproza » Бажаю всім Славутичанам витримки, та сили віри в спокійне майбутне нашої Держави!
СТО

Бажаю всім Славутичанам витримки, та сили віри в спокійне майбутне нашої Держави!

8 Августа 2014 15:02   Просмотров: 1178
Метки: один славутичанин загинув – сергій.
Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: 0
Знаєте я ніколи не був релігіозною людиною… Але коли приходять скрутні часи, я б навіть сказав смутні часи, як це не прикро ми звертаємось до Бога (Це не вірно, і я жалкую про це)
Зараз вкрай, нам потрібно молитися за майбутнє нашої України. Патріотом України бути легко – блакитно-жовті прапорці на автомобілях. ( актуальні як ніколи, а де був ваш патріотизм раніше?) А от бути патріотом держав, це досить важко. І зараз ми повинні нарешті зрозуміти, що ми в руках себе та сили духу Бога нашого. Віри Надії та Любові на нашій землі, а ще краще наші Державі. Українці, побратими не повинні бути просто м’ясними ядрами в чухих руках. Про нас про простий народ котрий вранці ість хліб з маслом ніхто не думає.
Один славутичанин загинув – Сергій. Я особисто не знав його але Слава, Хвала та Честь йому. Славутичаними не повинні хоронити своїх братів, чоловіків, синів.
Не розумію цього цирку що коїться у владі держави, невже не має розумних людей там, невже всі навчалися в Естрадно-цирковому? Чому ми слов’яни, вбиваємо один одного.
Знаєте я дякую владі нашого міста. Я б хотів щоб ціла Україна була така як Славутич.

Де панує розуміння, та повага до всіх поколінь та національностей, де немає різниці, якою мовою ти говоришь, хоч арабською. Де немає забобонів до якої ти церкви ходиш, хоч сядь та молись посеред площі.

Бажаю всім Славутичанам витримки, та сили віри в спокійне майбутне нашої Держави!
Добавить в: