Главная страница » Блоги » Блог elena_boyko_61 » МРАЗМ від МОНОПОЛІСТА

МРАЗМ від МОНОПОЛІСТА

17 Января 2018 10:51   Просмотров: 2005
Метки:
Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: 0
  МАРАЗМ від МОНОПОЛІСТА
Не можу ані їсти, ні пити, ні щось робити від міксу почуттів - обурення , подиву, гніву, сміху крізь сльози через отримане попередження від славутицького підрозділу збуту електроенергії ПАТ "Чернігівобленерго".
Приведу витримки з попередження, опустивши прізвище і адресу абонента, цифри і періоди перерахування, висвітливши саме головне:

ПОПЕРЕДЖЕННЯ №4339 від 15 січня 2018року
про припинення подачі електроенергії побутовому абоненту

( опущена інформація про показники лічильника, суму, період і тарифи нарахувань)

Станом на 01.12.2017 р. на Вашому особовому рахунку виникла заборгованість в сумі _0.04 грн___ ( ЗВЕРТАЮ ОСОБЛИВУ УВАГУ НА СУМУ ЗАБОРГОВАНОСТІ), яка підлягає ТЕРМІНОВІЙ оплаті .
У разі несплати заборгованості, електропостачальник проведе відключення електроенергії на 30 день з моменту отримання Вами попередження (останнє було в поштовому ящику, а не вручене особисто під підпис, як того вімагає закон) на підставі ПКЕЕН. Ви будете відключені від електромережі 21.02.2018р.

З метою запобігання відключення, оплата, здійснена в тридцятиденний термін, повинна бути НЕГАЙНО пред"явлена до абонвідділу Славутич, за адресою м. Славутич, кварт. Ереванський буд.4.
Довідки за телефонами: (№ телефону)

За підписом начальника Славутицького підрозділу Чернігівських районних електромереж ПАТ "Чернігівобленерго".

Обурює, дивує і викликає неабиякий протест цифра суми заборгованості. Це не тисячі, не сотні, не десятки гривень, навіть не чотири гривні, за які сьогодні ще можна купити четверту частину паляниці хліба, а ЧОТИРИ КОПІЙКИ, за які нині не придбаєш навіть КОРОБКУ СІРНИКІВ, але за яку погрожуюють вдклученням електроенергії. Смішно? НІ!!! Хочеться плакати, волати на весь білий світ від абсурдності законотворень від можновладних високопосадових ДЕРЖАВНИХ, ЗАЧЕРСТВІЛИХ, ЗАПЕКЛИХ, ЗАТЯТИХ, НЕНАСИТНОЖАДІБНИХ СЛУЖБОВЦІВ , що потурають свавіллю монополій.
Ніяка владна зараза ( прошу вибачити за образу) не надішле жодному добросовісному абоненту , який дозволяє собі переплату на кілька десятків гривень за неспожиту ще енергію, так би мовити "на перед", хоч якусь коротеньку подяку, а от ВДАВИТИСЯ за ЧОТИРИ КОПІЙКИ, ПРИНИЗИТИ ЛЮДСЬКУ ГІДНІСТЬ, вони тут як тут, раді старатись.
Вся система Державних законотворень, всяка бездушна діяльність будь яких монополістів, направлена на приниження людської гідності, сьогодні є пацієнтами гнійної хірургії і підлягає терміновій невідкладній операції , чистці, дезінфекції і оздоровленню.
Добавить в: