Главная страница » Блоги » Блог TolyanGarazh » Як отримати іноземцю запрошення в Україну

Як отримати іноземцю запрошення в Україну

15 Мая 2017 17:19   Просмотров: 1082
Метки:
Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: 0
 Документ, який оформляється за всіма правилами і підставою для відкриття короткострокової візи для проїзду в країну із зазначенням точної причини і цілі поїзди, називається  запрошення для іноземця в Україну. Слід знати, що мета поїздки при відкритті візи на підставі такого запрошення, прописується тільки певними цифрами. Наприклад, цифри 0 і 3 означають, що іноземець хоче відвідати Україну з приватним візитом.

Також ЛБГ (особи без громадянства) і іноземці можуть в'їхати на Україну тільки при наявності у них певного документа паспорта, і, звичайно ж, візи, яка була отримана відповідним чином.

Де іноземцю отримати візу
Як відомо, тільки КабМін може вносити поправки і зміни до переліку документів, які найголовнішими для отримання короткочасної візи ЛБГ і іноземцям. Також КабМін вносить поправки і регулює правила оформлення даних для отримання та оформлення цих віз.

Тільки дипломатичне представництво і установа консулів нашої країни можуть приймати в певному установленому порядку всі рішення, які стосуються оформлення короткочасних віз. Також цим питанням можуть займатися такі органи, як МЗС або його представництва. Звичайно, вони можуть це робити тільки в нашій країні, тому у іноземців за кордоном вибір місць, куди вони можуть звернутися, буде сильно обмежений.  Також можна звернутися до міграційних юристів Vidnazhitelstvo за допомогою.

КабМін прийняв постанову №567 від 01 червня 2011 року, відповідно до якого, щоб швидко оформити короткострокову візу, можна пред'явити запрошення в Україну, яке повинно бути повністю офіційно оформлено за встановленим порядком підрозділом ДМС України або окремими його територіальними органами.

Документи для оформлення запрошення
Для того щоб оформити запрошення для іноземного гостя, необхідно зібрати і надати такий пакет документів.

Заява від приватного фізичної особи на оформлення даного запрошення в Україну іноземного громадянина;
Сторона, яка буде приймати іноземця, повинна надати ксерокопії свого паспорта;
Також потрібні ксерокопії документів, які будуть підтверджувати особу іноземця. Вони повинні бути українською мовою і офіційно завіреними.
Також сторона, яка буде приймати іноземця, зобов'язана пред'явити ідентифікаційний код, а точніше його ксерокопію.
Якщо сторона, яка приймає, також іноземцем, то потрібно надати паспорт, а якщо його немає, то може зійти вид на проживання в Україні.
Якщо іноземець, який запрошується, вже був в нашій країні, то йому потрібно надати копію відкритої йому візи з його минулого відвідування.
Добавить в: