Главная страница » Блоги » Блог Oleg_Fedorenko » Виборчий штаб Петра Порошенка цинічно порушує вимоги Закону! (фотофакт)

Виборчий штаб Петра Порошенка цинічно порушує вимоги Закону! (фотофакт)

9 Февраля 2019 16:03   Просмотров: 276
Метки: вибори-2019
Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: 0


9 лютого 2019 року інтернет-видання Oko.cn.ua здійснило моніторинг передвиборчої агітації (а саме кандидатських білбордів) у місті Славутич Київскої області.

На час проведення перевірки нам вдалось знайти: три борди Юлії Тимошенко, три борди Олександра Вілкула, по два борди Андрія Садового, Олега Ляшка, один борд Сергія Тарути.

Усі борди відповідать вимогам ч.3 ст.59 ЗУ "Про вибори Президента України"

"Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів".

У той же час усі плакати Петра Порошенка, розміщені у Славутичі, а саме:

Місце №1: Білборд біля міського ринкуМісце №2: Білборд на торгівельному центрі "Дніпро"Місце №3: сітілайт на зупинці на вул..Дружби НародівМісце №4: Білборд на вул..Дружби Народів (напроти Московського кв-лу)НЕ відповідають (!) вимогам законодавства України – на них взагалі не зазначено жодної інформації щодо замовников, виконавців та накладів друку, що є грубим порушенням діючого законодавства. Що у свою чергу свідчить, що передвиборчий штаб номінального гаранта Конституції, мабуть ввжає, що має "ліцензію на вбивство" в країні Права і Демократії.

Звертаю увагу на це передвиборчих штабів кандидатів та за потреби готов надати свідчення про виявлені порушення.

Подробиці у матеріалі 
Добавить в: