Главная страница » Блоги » Блог Lesya » Сесія Славутицької міської ради

Сесія Славутицької міської ради

5 Сентября 2014 19:15   Просмотров: 1191
Метки:
Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: + 1
  Прочитала статтю А. Кисельова про потішну сесію депутатів Славутицької міської ради 03 вересня 2014 року http://www.slavutich.cn.ua/news_1037.html. Автор лаконічно, з гумором і дуже точно описав увесь той спектакль, глядачем якого мені також довелося бути. Хотілося б лише звернути увагу читачів на деякі деталі.
Чому я вважаю, що то був спектакль ?
1. Прослідковувалась чітка узгодженість дій мого «улюбленого» депутата від партії регіонів В. Борисова та групи його підтримки – представників вірменської діаспори в м. Славутич, які виконували роль «бек-вокалу» (в потрібний момент підтримували його виступи гучними оплесками та вигуками). При чому, з підтримкою громади міста Славутича у вищезгаданого депутата, схоже, зовсім погано, оскільки запрошувати довелось людей, які для зв’язування слів у реченні використовують такі слова, наприклад, як «в натурє».
2. Присутність у залі засідань «призначеного» «Автомайданом міста Славутич» підприємця О. Копича, який діяв також узгоджено з моїм «улюбленим» (ну, ви зрозуміли) депутатом. Чому я вважаю О.Копича «призначеним» - тому що причепити до своєї автівки подарований кимось в якості сувеніра прапорець «Автодозору» не значить стати «Автомайданом». Невеличка довідка для непосвячених. Громадський рух «Автомайдан» виник під час подій на Майдані, його діяльність більше відома пересічному громадянину, як то кажуть, «у всіх на слуху». «Автомайдан» має цілу низку пасіонарних лідерів, сьогодні відомих усій Україні, які займають активну громадську позицію, беруть участь у мирних акціях за люстрацію влади, в підтримку армії, багато з них працюють волонтерами, або захищають державу на сході країни. Що хочеться сказати «призначеному» «Автомайданом м. Славутич» О. Копичу, який їздить з прапорцем «Автодозору»: бути «Автомайданом» - це означає не бути рабом, чинити тиск на владу заради позитивних зрушень у нашій державі, заради Перемоги у Великій Визвольній Війні України. Мені дуже неприємно, що вас асоціюють з Громадським рухом «Автомайдан», який я надзвичайно поважаю, оскільки вами «диригує» представник партії регіонів, яку ніколи не підтримував «Автомайдан», більше того, цей громадський рух з нею завжди боровся і продовжує боротись.
3. Присутність представників маргінальної громадської ради міста Славутич. Чому маргінальної ? Дайте відповідь на кілька запитань. Ви колись чули оголошення, про те, що буде засідати ця громадська рада ? Вас колись на неї запрошували ? Ви знаєте хто там засідає ? Вас цікавить думка людей, що засідають у цій раді ? Ви вважаєте, що висновки цієї «ручної» громадської ради відтворюють громадську думку нашого міста ? Якби вам по Славутицькому ТБ не розказали, що було засідання цієї ради, ви б, взагалі, знали, що така рада у нас в місті є ? Тобто, тут - без коментарів…
4. Те, що моя версія спланованого спектаклю є вірною також підтверджує той факт, що на сесії не розглядались питання, які б стосувались жодного із присутніх в якості «зацікавлених глядачів» підприємців, які зіграли роль галасливої «масовки» в підтримку одного з головних героїв спектаклю - депутата В.Борисова. Адже всім відомо, що підприємці приходять на сесію тоді, коли розглядаються якісь питання, що стосуються їх діяльності та у подальшому будуть впливати на їх бізнес. Якщо я помиляюсь, тоді скажіть, для чого на сесію завітали вищезгадані підприємці ??? Виключенням є лише присутній там підприємець Б.Забіжко, оскільки сесія, дійсно, розглядала питання, що його стосувалось підприємницької діяльності.

Отже, який я висновок зробила з усього побаченого і почутого на сесії Славутицької міської ради: СКОРО БУДУТЬ ВИБОРИ.
І хоча вони ще не призначені, в повітрі відчувається їх гострий запах.
Міський голова вирішив позбутися, хоч і слабенької і ледве чутної, але, опозиції. Чому я так думаю ? Усім відомо, та В.П. Удовиченко і не приховує, і, навіть пишається, тим, що в нашому місті нічого не робиться без його відома, узгодження, схвалення тощо. Я впевнена, що весь цей спектакль на сесії був запланований саме за його мовчазної (або не мовчазної) згоди. Галасливі звинувачення в стилі «сам дурак», «скупив усе місто», «понастроілі» без будь-якої доказової бази (а як ти доведеш, що «сам дурак») лише підтверджують мої здогадки.
Крім того, В.П. Удовиченко, який є політиком з багаторічним досвідом, напередодні виборів використовує такий спосіб боротьби з опозицією, як зіштовхування людей з протилежними бізнесовими інтересами та використання їхнього конфлікту на свою користь. Принцип «розділяй та володарюй» діє завжди безвідмовно. Я маю на увазі конфлікт І.Е. Ісхакова та Ю.В. Репеха.
Також використовується такий спосіб досягнення мети (залишитись при владі і нічого не змінювати), як задобрювання інакомислячих, і ось що я маю на увазі. На День Незалежності мені та іншим представникам ВО «Майдан» були вручені подяки за участь в допомозі армії. При врученні цієї нагороди я була відсутня, мені її передали згодом. Так от, я вважаю, що це є спробою своєрідного підкупу мене, як опонента діючої влади. Я, дійсно, допомагаю Армії, Національній Гвардії, пораненим бійцям, і роблю це від щирого серця, а не для того, щоб мене нагороджували. Вважаю, зараз так повинен робити кожен громадянин, який любить свою країну.
І ще на що я звернула увагу. Під час попереднього засідання сесії Славутицької міської ради прослідковувалось чітке розмежування депутатів-підприємців за сферами діяльності та бізнесовими інтересами. Тут дуже помітним є чіткий розлом між депутатом з депутатської групи «Альтернатива» І. Ісхаковим з одного боку та депутатами В.Волковим і В. Карцевим – з іншого. До речі, останній належить до фракції партії регіонів у нашій міській раді. На мій погляд, союз депутата В.Волкова та В. Карцева не являється ідеологічним союзом на основі «любові до України та підтримки армії», хоча саме так нам це намагаються подати, а причиною такого союзу є виключно економічна вигода.
Також стає чітко зрозумілим, що позиції депутатів-регіоналів у Славутицькій міській раді посилились за рахунок спільного голосування з ними таких депутатів як В. Волков, В. Одиниця, І. Волков, К. Саакян та інших депутатів (прошу пробачення, не всіх знаю поіменно, обіцяю в подальшому вивчити).
Отже, вітаю всіх з відкриттям чергового театрального сезону під назвою «Місцеві вибори 2014 року». З нетерпінням буду чекати нових вистав.
 І, наостанок, до мого «улюбленого» депутата: Я ВАС НАСКРІЗЬ БАЧУ ! ;-)

Добавить в: