Главная страница » Блоги » Блог Inform » Розстрочка оплати з послуги централізоване опалення

Розстрочка оплати з послуги централізоване опалення

7 Декабря 2016 15:18   Просмотров: 1346
Метки: розстрочка, опалення, 50%, постанова кму № 744, оплата частинами.
Добавить в:
Нравится Рейтинг поста: 0
 Шановні мешканці міста!

     Житлово-комунальні підприємства міста Славутич інформують Вас про прийняття Кабінетом Міністрів України Постанови «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів щодо оплати послуги з централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату послуги з централізованого опалення» №744 від 19 жовтня 2016 року.
     Даною постановою для споживачів послуг з централізованого опалення, які не отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та мають діючий договір на послугу з централізованого опалення, створено механізм розстрочки оплати за послугу, відповідно до якого споживач оплачує 50 відсотків нарахувань протягом опалювального періоду та 50 відсотків залишку нарахувань у міжопалювальний період.
     З метою створення комфортних умов для населення, КП «ЖКЦ» за дорученням КП «УЖКГ» приймає заяви та оформлює розстрочку з оплати послуги централізованого опалення (укладається відповідний договір).
     Для використання наданого права споживачу, з яким укладено договір, необхідно звернутися до КП «ЖКЦ» для написання заяви про розстрочку.
     При собі мати:
• діючий договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення;
• документи, що ідентифікують особу з якю укладено договір;
Добавить в: