• Блог glushastepПротистояння Зеленського і Коломойського виходить на новий рівень 0'R  Рік тому Зеленського ще називали ставлеником Коломойського. Олігарх пробив шлях для коміка на вершину української політики, проте незабаром між ляльководом і маріонеткою почали серйозно загострюватися протиріччя, в даний час переросли мало не у відкритий конфлікт. Особливо очевидним цей факт став після того, як президент відкрито виступив проти Коломойського, продавивши у Верховній раді закон про заборону реприватизації Приватбанку.

  Насправді, "антиколомойський" закон став фінальним актом трагікомедії під назвою "кінець медового місяця". Відносини між Зеленським та його патроном почали псуватися ще з осені: міжнародні партнери України в особі США і МВФ виступили з різкою критикою тісному зв'язку президента і олігарха. Незабаром з посади керівника адміністрації був звільнений ставленик Коломойського Андрій Богдан. Далі почалася атака на фінансові інтереси  ...

 • Блог berezigoЗахист моралі і духовності: навіщо СБУ нові функції? 0'R

  berezigo 0 33  Запропонований Зеленським Закон "Про внесення змін до "Закону про СБУ" наробив багато шуму в інформаційному просторі України. Найбільше здивування коментаторів викликали поправки, що стосуються нових об'єктів національної безпеки, зокрема серед них з'явилися мораль, духовність і історичні цінності українського народу. На те, що ці категорії ніяк не можуть бути віднесені до правових вказують як юристи, так і співробітники спецслужби. Однак законодавців 95-го кварталу подібні дрібниці хвилюють слабо. Більш того, не зрозумілий комплекс заходів, яким СБУ буде забезпечувати свої нові і не зовсім характерні для неї функції. Втім, в самій спецслужбі на цей рахунок є припущення.

  Заради виконання завдань пов'язаної з охороною моралі і духовності в рамках СБУ не будуть створюватися нові структурні підрозділи. Проте, одному з департаментів (очевидно департаменту "Т&  ...

 • Личный блог Николая СабуроваОпасные детские игры в парламенте 0'R

  saburov_n 5 1103  Недолго музыка играла, как говорится. Вот уже и закон о спецконфискации, принятый недавно в первом чтении, отзывают по решению профильного комитета. Как сообщила народный депутат Елена Сотник:

  «Комітет з правоохоронної діяльності одноголосно прийняв рішення зняти з розгляду законопрект 4057 про спец конфіскацію!!!».

  Единогласно. Удивительно единодушие. Непонятно только, где оно было раньше, когда законопроект проходил комитеты и за него голосовало большинство в зале заседаний. Думаю, что такая резкая перемена мнения напрямую связана с тем, что проект раскритиковали эксперты из ОБСЕ, назвав его прямым нарушением прав человека и угрозой для украинского правосудия.

  Удивительное дело и полный абсурд, конечно. Периодически парламентарии пытаются протащить через голосование какую-то явную антиконституционную и незаконную пакость. Делают это  ...