СТО
 • Блог smalechkoНацгвардії напророкували виконувати злочинні накази на виборах 0'R

  smalechko 0 223  Напередодні президентських виборів особливої актуальності набуває питання про забезпечення суспільної безпеки та охорони правопорядку. Попереду ще багато передвиборчих акцій кандидатів, а також необхідність підтримувати порядок за день до голосування і безпосередньо 31 березня. За результатами виборів також неминучі масові виступи, а деякі з них навіть можуть прийняти безстроковий характер. Причому основне навантаження щодо гарантування безпеки та захисту прав громадян у громадських місцях ляже на плечі Патрульної поліції, а також військовослужбовців НГУ, для яких майбутні вибори будуть реальною перевіркою профпридатності та шансом продемонструвати якісну відмінність від сумно відомих внутрішніх військ та "Беркута".

  На жаль, різноманітні інциденти за участю Нацгвардії показали, що традиції служби в МВС ще не встигли кардинально змінитися. Неправомірне застосування   ...

 • Блог mikolupaПеремога Порошенка в першому турі? Легко! + 1'R

  mikolupa 1 229

  Правду кажучи, якщо катувати цифри досить довго, вони скажуть все, що завгодно. Наприклад, легким рухом руки грудневі 5-6% підтримки населення за місяць перетворилися в 17% (а хтось навіть говорить про 20%). Таким же легким рухом за Порошенка віддадуть голоси "мертві душі".

  Як повідомив співробітник СБУ, Порошенко у березні зібрався використати голоси мешканців Криму, Донецької і Луганської народних республік, а також людей, яких позбавили можливості голосувати в Російській Федерації. Відзначається, що у січні на сайті Держреєстру опублікували свіжі відомості про кількість виборців. Згідно підрахунку, на Україні на найближчих виборах у березні голосуватимуть близько 35,5 млн. осіб з 42 млн. Все було б гаразд, однак загальна кількість населення зараз вважається без Севастополя й Криму, а це близько 1,8 млн. осіб, плюс кількість виборців з населенням ЛДНР додає Порошенкові ще близько 3,8 млн. голосів.

  html>  ...

 • Блог Oleg_FedorenkoМонолог с Президентом 0'R


  Наверняка не всем читателям вчера удалось посмотреть выступление Президента Украины в вечернем эфире Первого национального. А потому выскажу пару-другую оценочных суждений об очередном явлении Гаранта народу…

  ***

  Все население страны можно искусственно разделить минимум на пять фокус-групп:
  1) смотревшие и, так сказать, удовлетворенные словами Порошенко;
  2) смотревшие и неудовлетворенные;
  3) смотревшие и не понявшие, что им хотели сказать;
  4) не смотревшие и жалеющие, что не смогли посмотреть;
  5) не смотревшие и не жалеющие, так как им не сильно и хотелось

  Начну с конца – с тех граждан, которые уже давно относятся к действиям Порошенко и самому Петру Алексеевичу крайне скептически. И которые, даже не смотрев данный эфир, априори уверены, что не многое потеряли.

  Здесь, как мне кажет  ...

Страница: 1 2     предыдущая |