• Блог svobodaА извиняться, кто будет за высказывания в адрес Нестеренко??? 0'R

  svoboda 0 1640

   А извиняться, кто будет за высказывания в адрес Нестеренко???
  Прошло не много времени, с того времени как из меня сделали врага персонала ЧАЭС. К сожалению многие из работников, научились в свою голову только кушать, а вот соображать не выходит. На основании письма якобы написанного мною в фэйсбуке, полетели упреки.

  А вдруг я слабохарактерный, и от жизни и так не сладкой, наложил бы на себя руки? Никто даже не знает, как я живу. И какие у меня и без вас недоумков проблемы. Я же не чья то любовница, чтобы баснословные ссуды брать на предприятии, беспроцентные. Случаи не одинокие бывали.

  Вот специально для вас я в законах порылся. Внимательно читайте: Закон України «Про звернення громадян» не передбачає розгляд звернень, надісланих електронною поштою. Відповідно до статті 5 цього Закону, у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропоз  ...

 • Блог svobodaЗвернення до колективу ДСП ЧАЕС від Нестеренка Максима Юрійовича 0'R

  svoboda 0 2724

   
  Шановні працівники ЧАЕС, мабуть багато хто з чуток вже знає про мене. Не маючи свого власного розуму, скоріш за все ви втратили почуття індивідуальності, вливаєтесь у натовп, та свято вірите в те, що десь почуєте по радіо, чи на якійсь там конференції. Розмова йде про те, що я начебто написав листа кудись там, і усіх працівників ЧАЕС чекає скорочення. Виходячи з цього, не маючи інформаційного та адміністративного ресурсу, я вирішив пояснятися. Хоча насампереред не знаю, за що, таким чином зі мною зводить рахунки адміністрація ЧАЕС та ППО ЧАЕС. Ви там вже самі якось хронологію відслідковуйте, у вас непогано виходить. Може поталанить та з вас вийдуть непогані аналітики, до речі користується попитом на ринку праці така спеціальність.
  Ось начебто і профспілкова організація ЧАЕС їздить кожного року на якісь там навчання і десь там на морях вони проходять. Цікаво чому вони там навчилис  ...